Ще з університетських років я хотіла працювати з людьми, мене дуже цікавила психологія. Свій професійний шлях я почала 10 років тому у бізнесі, а саме займалась, і до сих пір з радістю займаюсь, консультуванням у сфері  управління персоналу. Паралельно, проводила консультації для приватних клієнтів, і вже тривалий час маю власну психотерапевтичну практику.

Скільки я себе пам’ятаю, я постійно перебуваю у процесі навчання та пізнання себе та світу. Усе нове надихає і дає мені невичерпний ресурс у моїй роботі.

Моя освіта:

  • НПУ ім. М.П.Драгоманова, спеціальність «Біологія-психологія».

  • КиМУ, спеціальність «Адміністративний менеджмент»

  • Московський гештальт інститут, "Гештальт терапія", 1,2 ступінь. Сертифікований гештальт-терапевт

Спеціалізації:

  • «Організаційне консультування в гештальт підході»

  • «Робота з психосоматичними розладами в клінічній гештальт-терапії»

Але відверто кажучи, найбільше знань та досвіду я набуваю від людей, які мене оточують щодня - мої рідні, друзі, знайомі, колеги, керівники, клієнти, тренери, супервізори. Безперечно, я можу назвати їх своїми вчителями та наставниками.

Крім того, я вже тривалий час проходжу особисту та групову терапію, беру регулярну супервізію, відвідую супервізійні групи, як мінімум раз на рік виїжджаю на терапевтичні інтенсиви.
Маючи свій власний клієнтський досвід в психотерапії я розумію як нестерпно буває зустрічатись зі складними болючими переживаннями. І все ж можу з впевненністю сказати – психотерапія працює, відновлює смак до життя, допомагає зрозуміти свої власні ресурси та обмеження, взяти відповідальність на себе, ризикувати і мати змогу робити вибори.

Чудова освіта, досвід та постійне самовдосконалення і розвиток дають мені право гарантувати своїм клієнтам професійну психологічну допомогу.