Що таке психотерапія і чим вона відрізняється від консультування? 

Психотерапія - це глибока і довготривала робота, під час якої досліджуються способи мислення, паттерни поведінки, емоційна сфера клієнта. Основою терапії є осмислення та переживання, а результатом - набуття нового досвіду взаємодії в контакті, віновлення можливості робити свідомі вибори у своєму житті і приймати за це відповідальність. Ось чому терапія призводить до більш глобальних та стійких змін у житті клієнта.
Крім того, в процесі терапії клієнт відновлює (або набуває) здатність дивуватись та радіти - собі, своїм відкриттям, іншим людям, проживаючи життя у всій його повноті та яскравості.

Шалений темп життя мегаполісів, перевантаження інформацією дратує та виснажує. У постійній біганині за кар'єрою та нав'язаними бажаннями інших ми часто забуваємо чого хочемо насправді - якою діяльністю займатись, з ким жити, кого любити і т.д. Психотерапія дає можливість зупинитись, прислухатись і почути себе, і почати жити своє власне дивовижне життя. 
 
Консультування - це професійна допомога клієнту у пошуках найбільш оптимального рішення його конкретної проблеми. Як правило, цей формат обмежується невеликою кількістю зустрічей. 
 
Вартість 1 консультації - від 600 грн (50 хв)
Також можливі консультації по скайпу