Групова терапія - це формат психологічної роботи, в якій беруть участь декілька людей, як правило від 4 до 8. Керує групою 1 або 2 досвідчених психотерапевтів. Група має свій сталий графік зустрічей: 1-2 р на тиждень, і формат: здебільшого вони довготривалі (рік і більше), рідше - короткотривалі (до 10 зустрічей). 

Що таке група і кому вона може бути корисною?

По-перше, Ви маєте змогу зустрітись з різними людьми, з абсолютно різних сфер, різного віку, різними поглядами та думками. Це дає можливість розширити Ваш світогляд, послухати інші історії, послухати відгук на свою історію, порівняти, задуматись. 

По-друге, група - це безпечне середовище, в якому Ви зможете експериментувати: спробувати повести себе інакше ніж зазвичай. Наприклад, якщо Вам складно протистояти чужій думці з якою Ви не згодні, і зазвичай Ви надаєте перевагу відмовчуватись, то в групі Ви можете спробувати висловити свою точку зору і подивитись як на це відреагує співрозмовник та інші. Це сприяє засвоєнню нового досвіду.

По-третє, в групі Ви відтворюєте ті ролі і ту поведінку, яку Ви демонструєте у соціумі. Даючи зворотній зв’язок, учасники групи допомагають Вам зрозуміти як/яким Вас бачать інші, як Ви можете проявлятись в різних обставинах і звичайно як Ви можете це змінити. 

Все частіше у бізнес-середовищі говорять про розвиток і вдосконалення soft-skills (особистісних компетенцій), таких як комунікабельність, емпатія, стресостійкість, вміння працювати у команді і тд. Група - це чудовий інструмент для роботи у цьому напрямку.

Наразі триває запис до групи про стосунки: http://thepsychologist.com.ua/events